Grafikerlik Atölyesi

Kurumsal kimliğinizi yansıtan tüm baskılı malzemelerin dijital ortamda tasarımı ve basımı yapılmaktadır. Katalog tasarımı, broşür tasarımı web tasarımından ayrı olarak yüksek çözünürlüğe sahip görseller, vektörler kullanılarak hazırlanmaktadır.  Katalog tasarımını farklılaştıran etken ise katalog baskı teknolojisi ve katalog için hazırlanan tasarımdır.

Katalog tasarım çalışması yapılırken öncelikle müşteri beklentilerini anlamak için tasarım ekibimiz müşterimiz ile görüşerek müşterimizi anlamaktadır. Beklentiler doğrultusunda farklı tasarım çalışması yaparak müşterimize bilgisayar ortamında sunmaktayız. Müşteri talepleri doğrultusunda tasarımda istenirse revizeler yapılarak nihai katalog tasarımı oluşturulmaktadır.

Katalog tasarımı, sayfa sayısı ve tasarım ölçüsü ile belirlenmektedir. Katalog tasarımında müşterilerimize özel grafik tasarım yapmaktayız. Katalog baskısı konusunda ise ülkemizde entegre matbaacılık konusunda en gelişmiş makina parkuruna sahip matbaa baskı tesislerinden biri ile anlaşmalı olarak katalog baskısı yapmaktayız.

Katalog tasarımı;  Özel programlar ile PDF dönüştürülerek Dijital platformlarda düşük kapasite ve yüksek çözünürlük sağlayarak hazırlanmaktadır. Katalog tasarımı firmanızı etkin şekilde tanıtmalı ve marka değerinize güç katarak yansıtmalıdır.

Katalog çalışmalarının başarıya ulaşabilmesi için öncelikle hedef kitleyi etkilemesi, Özgün tasarımı ile müşterilerin dikkatini çekmesi gerekmektedir. Bu nedenle, katalog tasarımlarının profesyonel ekip tarafından yapılması, marka ya da firma kimliğine uygun olarak tasarlanması gerekmektedir. Kataloglar da diğer reklam, tanıtım ve pazarlama ürünleri gibi markanın bir yansımasıdır.