Hakkımızda

Fark Yaratmak” hiç şüphesiz Globalleşen ve değişen dünyamızın anahtar kelimesidir. Fakat bilginin çok hızlı yayıldığı günümüzde, ürünlerinin farklı, değerli ve verimli olduğunu müşteriye hissettirebilmek bir o kadar da zorlaştı. Marka ve Değer yaratma vizyonu ile çalışan bir firmayız. Müşterilerimiz ile etkin ve verimli bir şekilde iletişim kuruyoruz. Aynı fikirleri paylaştığımız, benzer heyecanları duyduğumuz markalar ile beraber ilerleyerek, onların bu uzun maratonunda çözüm ortakları olup, onlara fayda sağlamak istiyoruz. Şirketlerin; tüketici ile daha iyi bir iletişim köprüsü kurabilmesi için aşk ile çalışıyoruz.

Sanat atölyesi gibi harika hikâyeler anlatan, tüketicisini güldürebilen, düşündürebilen ve farklı deneyimler yaşatan markaların satış ve pazarlama firması olmak için yola çıktık. Şirketleri harekete geçiren fikirler üretip, markaları tüketiciler ile konuşturmayı hedefleyen stratejiler geliştiriyoruz. Deneyim, eğitim ve 20 yıllık tecrübe ile Satış ve Pazarlamayı GELECEĞİN ANAHTARI olduğunu düşündüğümüz için 2021 Yılında İstanbul’da kuruldu. Türkiye’nin sanayi şehri olan Tekirdağ’da ikinci ofisini açmıştır. Katar, Özbekistan, Almanya ve İngiltere’de Marka Brand firmasının özel temsilcileri bulunmaktadır.

2001 Yılından beri markaları değerli kılan, bütünleşik ve zengin stratejik iletişim çözümleri sunmaktayız. Türkiye’nin önde gelen ajanslarında çalışan ve İstanbul Üniversite’si İletişim Fakültesi mezunu ekibimiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Keşfediyoruz, Geliştiriyoruz, Dönüştürüyoruz ve Fark Yaratıyoruz. Etkili Sonuçlara ve Uzun Vadeli Hedeflere Odaklanıyoruz. Yeni nesil fikirlerimiz ile yaklaşık 20 yıldır Entegre iletişim yöntemlerinin uygulamaktayız. Tüm iletişim süreçlerini; Creative House adını verdiğimiz Tekirdağ’daki villamızda planlıyoruz. Fikirlerin ve Tasarımın gücü ile özgün ve yaratıcı deneyimler sunuyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Markalar ile uzun vadeli bir maratona çıkıyoruz, Marka Konumlandırılmasına uygun stratejiler geliştiriyoruz. Yaratıcı fikirleri; 360 derece iletişim mecralarında nitelikli işler tasarlayarak tüketici ile tanıştırıyoruz.

Marka Brand olarak sunduğumuz hizmetlerin kalitesine önem vermekteyiz. Nitelikli reklam ve pazarlama stratejileri ile performansı yüksek yaratıcı tasarımlar ile markalarınızı tüketici ile tanıştırıyoruz.

Hizmetlerimiz ile Performans Hedeflerinizi Yakalayın!

Markasının değerini ölçmek ve yol haritasını belirlemek isteyen müşterilerimiz için sunduğumuz hizmetler ile marka stratejisi belirlenir. Dünya markası olmak isteyen müşterilerimiz için detaylı araştırmalar yaparak modern ve yenilikçi stratejileri müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyarız.

Hizmet Kapsamı

 • Markanızın pazardaki mevcut durumunun analiz edilmesi.

  • Müşteri analizi: Potansiyel hedef kitlenin beklenti ve ihtiyaçlarının tespit edilmesi.

  • Rakip analizi: Rakiplerin stratejisi ve ürün özelliklerinin analiz edilmesi.

  • Pazar analizi: Pazarın evriminin, trendlerinin ve pazarı tetikleyen parametrelerin analiz edilmesi.

  • İç analiz: Markanın kendi özelliklerinin analiz edilmesi.

 • Kanal ve müşteri görüşmeleri ile tüketici ve satıcıya yönelik “insight” (iç görü) keşfinin yapılması.

 • Analiz sonuçlarının yorumlanması.

 • Marka stratejisine yeniden yön verilmesi, marka kişiliği ve hedef kitle tanımlarının yapılması.

 • Marka Anayasası hazırlanarak markanın iletişim ve strateji kurallarının konulması.

 • Ürün ve hizmet çeşitlerinin yeniden değerlendirilmesi ürün elemesi ve eklemesi konusunda çerçevenin çizilmesi.

 • Aksiyon planlarının hazırlanması.

instagram'da Biz

This error message is only visible to WordPress admins
Error: Connected account for the user marka.brand.turkey does not have permission to use this feed type.