Web Yazılım ve Teknoloji Geliştirilmesi

Markanızı Dijital’e Taşıyın!

Günümüzde, Şirketlerin iş akış yönetimi, raporlama, planlama ve verimlilik gereksinimlerinde olduğu gibi Yazılım Geliştirme’ de oldukça ihtiyaç duyulan bir konu haline gelmiştir. Firmanızın karlılığını, verimliliğini artıracak en doğru yolu bulmak ve size en uygun kurumsal yazılım çözümünü geliştirmek için Marka Brad Ajansı sizin en büyük destekçiniz olacaktır. İyi tasarlanmış bir yazılım alt yapısı firmanıza değer katacaktır.

Yazılım çözümlerimiz, Şirketlere verimlilik, kârlılık, sürdürülebilir büyüme sağlamaktadır. Finans, müşteri ilişkileri, satış, üretim, depo ve sevkiyat gibi farklı bölümlerin etkili ve hızlı bir koordinasyona sahip olmalarını sağlamaktadır.

Yazılım Geliştirme çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Otomotiv, kimya, gıda, tekstil, makine sanayi gibi üretim ve bankacılık, lojistik, reklamcılık, danışmanlık gibi pek çok hizmet sektöründe, firmalara farklı maliyette gereksinimlere özel yazılım çözümleri ve entegrasyon çözümleri geliştirebilmekteyiz.

Özel yazılım projeleri geliştirme süreçleri projenin büyüklüğüne göre farklı zaman ve kaynak ihtiyacı duymaktadır. Projeye başlamada önce sektörel çalışmalar, incelemeler yapılarak bugünün ve yarının ihtiyaçlarının neler olabileceği tam olarak belirlenmelidir. Buna uygun yazılım altyapısı geliştirmelidir.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini en uygun ve en hızlı çözümlerle karşılamak daima önceliğimizdir. Kurumsal yazılım geliştirme sonrası sağladığımız servis ve hizmetlerimiz ile Şirketimizi tercih edenlerin sürekli yanlarındayız.

Marka Brand, pek çok reklam ajansı, dijital ajans ile ortak çalışmalar yürütmekte ve üniversite mezunu ekip üyeleri ile hizmet vermektedir. Markalar için Kampanya Siteleri, Mikro Siteler, E-Ticaret Siteleri ve Kurumsal Web siteleri ile çözümler üretmektedir. Tasarımı hazır gelen sitelerin kodlama işlerini veya tasarım dahil anahtar teslim web projesini dijital ortama taşımaktadır. Kodlama ve tasarım haricinde, proje fikri geliştirme, tasarım çözümleri sunma konusunda da destek vermektedir.

Mobil Uyumlu Responsive Web Sayfaları

Kurumsal siteler, Şirketlerin kurumsal kimliğine ve renklerine uygun hazırlanan web siteleri, güncel ihtiyaçları en doğru şeklide karşılayacak responsive web sitesi olarak mobil uyumlu olacak şekilde hazırlanmaktadır. Responsive web siteleri, cep telefonları, tablet gibi mobil cihazlarda sorunsuz kullanılabilmekte, cihazın çözünürlüğüne uyumlu olacak şekilde site tasarımı, boyutları değişebilmekte ve iyi bir kullanıcı ara yüzü sunabilmektedir. İhtiyaca göre web siteleri ve kurumsal internet siteleri, site yöneticisi tarafından güncellenebilir ve fark yaratan tasarım ile hazırlanmaktadır.

Web projeleri ile birlikte sosyal medya uygulamaları ve geliştirme hizmetleri de firmamızca sunulmaktadır. Geliştireceğimizi uygulamaları ile sosyal medyadaki ziyaretçilerinize çok farklı deneyimler yaşatabilir ayrıca yarışmalar yapabilirsiniz.

360 video, VR uygulamaları ile lokasyonlara gitmeden 360 derece deneyimleyebilirsiniz. Müşteri Kararlarını bu doğrultuda verebilir. Müşterileriniz 3D çekimleri sayesinde hazırlanan video ile Üretim tesisiniz ve ofisinizi gezebilir. Ürünlerinizi 360 derece inceleyebilir.