Kariyer

Estetik Tutkumuzu paylaşacak iyi insanlar arıyoruz!

Marka Brand, insanın özündeki ve Pazarlamanın doğasındaki iyiliğe inanıyor, doğanın iyiliğini ve bereketini yayma tutkumuzu paylaşacak “iyi insanları” arıyor, onları çalışma arkadaşımız olarak görmek istiyoruz.

Yaptığımız işe büyük bir sevgi, bağlılık ve saygı duyuyoruz. Kurulduğumuz günden beri, hep en iyiyi yapmayı hedefliyor ve reklamdan kazandığımızı yine reklama yatırıyoruz.

İşimizi aslında “iş” olmaktan çok bir sosyal sorumluluk olarak görüyoruz. Bireylerin yaşam kalitelerini artıran, onlara sağlık ve mutluluk veren, Kaliteli ve Çevre dostu firmaların ürünlerini her yaştaki insana ulaştırma çabamız en büyük sorumluluğumuzdur. Her birimiz, yaptığımız işle, toplumun “iyi ve sağlıklı bir yaşam” sürmesi için önemli bir rol üstleniyoruz. Bu bilinç, bizim için en önemli motivasyon kaynağıdır.

İş ortamımızda, çok değerli profesyoneller ve daha önemlisinden çok “iyi insanlar” ile çalışıyoruz. Birbirimize destek oluyor, yardım ediyor, ortak aklın gücüne inanıyoruz.

Her geçen gün büyüyen Marka Brand Ailesi’ne; yaratıcı, yenilikçi, heyecanı yüksek, uluslararası platformlarda çalışabilecek ve takım çalışmasını seven arkadaşlar katmak istiyoruz.

Misyonumuzu benimseyen, vizyonumuzu paylaşan, değerlerimizi kendi değerleri ile örtüştüren ve Marka Brand ailesine katılmak isteyen kişiler ile tanışma isteriz.

Nasıl Marka Brand Çalışanı Olurum?

İşe alım politikamız, adaylara fırsat eşitliği sağlayacak ve onların en doğru şekilde istihdam edilmesine olanak verecek araç ve teknikleri kullanarak potansiyel ve yetenekli insan kaynağını şirketimize kazandırmaktır.

Her pozisyon için belirlenmiş yetkinlik ve temel bilgi/beceri setleri bulunmaktadır. İşe alım sürecinde, pozisyonun gerektirdiği nitelik ve yetkinliklerin adaydaki uygunluğu baz alınarak değerlendirme yapılmaktadır. Bu kapsamda ilgili pozisyonun niteliğine göre; çeşitli kaynaklardan ulaştığımız adaylar yine pozisyona göre belirlenmiş değerlendirme süreçlerine dahil olurlar. Her kademe için tanımlanmış İş Ailesi Yetkinlikleri’ne uygun olarak yetkinlik bazlı mülakat teknikleri kullanılmaktadır. Değerlendirme sürecimizde mülakatlara ek olarak pozisyonların seviyeleri ve ihtiyaçlarına göre kişilik analizi, İngilizce ve genel yetenek testleri, vaka uygulamaları ve değerlendirme merkezi uygulaması yer alır. Görüşme süreçleri olumlu sonuçlanan adaylarımıza referans kontrolünün ardından iş teklifi yapılmaktadır.

Tüm bu süreçte temel amacımız reklam sektörüne ilgi duyan, işinde uzmanlaşmış, etrafına ve topluma karşı duyarlılığı yüksek, işine tutkuyla bağlı ve birlikte başarmaya inanan takım arkadaşlarımızın aramıza katılmasıdır. Lütfen Özgeçmişinizi info@markabrand.com adresine mail gönderiniz.